Artystyczne spotkanie integracyjne dzieci z seniorami

O godz. 13.00 w miniony czwartek, w naszym klubie odbyło się kolejne międzypokoleniowe spotkanie.
Seniorzy, którzy byli jego czynnymi uczestnikami, z łezką w oku wspominali czasy swojej bytności w murach szkoły podstawowej, oraz zajęcia z plastyki (zwanej dawniej rysunkami).
Tym razem, tworzono zakładki do książek. Zarówno dzieciom jak i seniorom nie zabrakło (przysłowiowej) inwencji. Doświadczenie ludzi starszych, w połączeniu z pomysłowością drugoklasistów dały nadzwyczaj ciekawe rezultaty.
Nowe (wyczekiwane z utęsknieniem) spotkanie zostanie wyznaczone niebawem.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close