Babie lato 2013

W sobotę 31 sierpnia 2013r., przy rynku Starego Miasta w Bydgoszczy, odbył się XVI Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów „Babie lato 2013”.
Jego celem była prezentacja dorobku rękodzieła artystycznego członków klubów seniora oraz ludzi niepełnosprawnych i twórców indywidualnych. W ciągu całego dnia odbywały się występy amatorskich zespołów artystycznych. Wśród uczestników nie zabrakło też przedstawicieli naszego klubu.

Swoje prace prezentowali członkowie trzech sekcji:

Ceramika- instruktor Ewa Porazińska
Grażyna Wołyniec
Iwona Berent
Barbara Prusator  (Wyróżnienie w kategorii rękodzieło ceramiczne)

Rękodzieło- instruktor Magdalena Lipińska
Genowefa Królewicz

Plastyka- instruktor Anna Budych
Urszula Kamińska
Wanda Piszczecka
Genowefa Poślad (nagroda w kategorii malarstwo)

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close