Darmowy salon fryzjerski dla seniorów

Dzisiaj nasza klubowa sala zamieniła się w salon fryzjerski świadczący darmowe usługi naszym seniorom. Za „jeden uśmiech” włosy zostały ostrzyżone i ułożone. Firma świadcząca mobilne usługi fryzjerskie „Madamm Beti” obsłużyła wszystkich chętnych przybyłych w tym dniu do klubu. Wszyscy byli zadowoleni, następne spotkanie z „Madamm Beti” już w lutym.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close