Dzień 80., 90. i 100. latka

W dniu 18.11. 2014r. w Regionalnym Centrum Kultury, uhonorowano tych seniorów, którzy ukończyli 80. i 90. i 100.rok życia.
Konferansjerkę poprowadziła P. Grażyna Urbanowicz, która dawno już zaskarbiła sobie życzliwość pilskiej publiczności.
Wśród zaproszonych gości, obok Prezydenta naszego miasta P. Piotra Głowskiego, powitaliśmy P. Marię Andrzejewską, honorowego członka Klubu Seniora a zarazem Seniorem Roku Miasta Piły.
Koncert  na cześć jubilatów wykonały dwa zespoły: uczniowie  pilskiej Szkoły Podstawowej nr.2 im. Olimpijczyków Polskich, oraz Chór Akademicki PWSZ w Pile, pod dyrekcją Karola Urbanka.
Wśród obecnych, którzy przekroczyli sędziwy wiek 80 lat, znalazł się „rekordzista”. Pan Marian Depcik „wydeptuje swoją ścieżkę życia’ już 93 lata i (miejmy nadzieję) będzie „deptał” jeszcze długo. Tego mu serdecznie życzymy.
Znakomita (wymieniona wyżej P. konferansjer) wraz z Głównym specjalistom Klubu Seniora P. Ryszardem Bektą, wręczyli najstarszemu seniorowi przepiękny bukiet kwiatów, a pozostałym jubilatom listy gratulacyjne. Podczas tej doniosłej chwili wzruszeń nie brakowało i w niejednym oku zakręciła się łezka. Dzieci podarowały seniorom serduszka, na znak pamięci, szacunku i wdzięczności.
Pani Maria Andrzejewska, na zakończenie bardzo serdecznie podziękowała wszystkim organizatorom uroczystości za tak przepiękny koncert.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close