Dzień Babci i Dziadka

Spotkania dzieci z seniorami wpisały się już na dobre do planu pracy naszego klubu.
Tegoroczne obchody Święta Babci i Dziadka wypadły nadzwyczaj okazale.
Zarówno dzieci jak i seniorzy, zaprezentowali (starannie przygotowane) programy artystyczne.
Złożono uroczyste przysięgi, zobowiązujące do określonych zachowań obie grupy wiekowe.
Napoje i ciasteczka przypieczętowały na dobre tę uroczystą formę integracji.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close