Dzień Brodatego Goździka

Nasze zespoły na II Przeglądzie Zespołów Muzycznych i Śpiewaczych z okazji Dnia Brodatego Goździka w Siedlisku

W sobotę 16 czerwca nasze klubowe zespoły w pełnym składzie wzięły udział w II Przeglądzie Zespołów Muzycznych i Śpiewaczych z okazji Dnia Brodatego Goździka w Siedlisku. Wystąpiły: Kabaret „Skleroza”, Chór „Srebrna Nuta”, „Pilanki”, „Ballada”. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close