Europa dla Obywateli

W dniach 13 – 17 czerwca 2013r. grupa 10. seniorów z naszej placówki wzięła udział w miejskim projekcie unijnym pn. „Europa dla Obywateli” na 500-lecie Piły w Międzynarodowym Roku Obywateli – od europejskiego dziedzictwa do europejskiego obywatelstwa. Przez te parę dni trwały intensywne artystyczne warsztaty integracyjne „Moja wizja Europy”. Seniorzy uczestniczyli w dwóch zespołach – muzyki i tańca. Wspomniana grupa brała też udział w Paradzie Historycznej, upamiętniającej jubileusz 500-lecia naszego miasta. Oprócz świetnej zabawy, seniorzy mieli okazję poznać obyczaje i kulturę innych krajów Europy. Dla naszej społeczności seniorskiej było to nowe doświadczenie i wspaniała przygoda. Seniorzy, którzy brali udział: Graj Krystyna, Zadranowicz Helena, Wróbel Irena, Półgęsek Irena, Skrzypulec Danuta, Grzybowska Bogumiła, Budka Kazimierz, Chojnowski Stefan, Witt Stanisław, Mikuszewski Eugeniusz.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close