Impreza na zakończenie odchodów 100-lecia odzyskania niepodległości

W środę 12 grudnia odwiedziła nas młodzież z SP4 z okolicznościowym programem słowno muzycznym zamykającym obchody 100 lecia odzyskania niepodległości. Seniorzy nie sprawili młodzieży zawodu i stawili się licznie. Wśród naszych gości była obecna Przewodnicząca Rady Miasta p. Maria Kubica. Widowisko zamknięto wspólnym odśpiewaniem kolędy. Seniorzy odwdzięczyli się ogromnymi brawami oraz drobnymi upominkami. Sami również zostali obdarowani piernikami, które były upieczone przez naszych gości. Była to jedna z najbardziej udanych imprez w naszym klubie.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close