Mała scena wielka sztuka

W sobotę 10 listopada rozpoczęliśmy cykl zakulisowych spotkań seniorów z naszymi klubowymi zespołami artystycznymi pod wspólnym tytułem „Mała scena wielka sztuka”. Jako pierwszy wystąpiła zespół wokalno-instrumentalny „Zaułek Puchaczy”. Przy kawie, słodkościach, fraszkach i rymach oraz miłej dla ucha muzyki seniorzy spędzili przyjemnie wieczór.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close