Marcowe projekty kulturalne w Klubie Seniora

Miesiąc marzec 2015r. obfitował w szereg działań artystycznych w naszym klubie. Począwszy od twórczego spotkania integracyjnego seniorów i zaprzyjaźnionej grupy dzieci, podczas którego tworzono ozdobne kartki, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, aż po uroczysty program artystyczny poświęcony nadchodzącej wiośnie, przygotowany przez seniorski teatr UBU.
Koncerty klubowych zespołów wokalnych, kabaretu Skleroza, spotkanie z poezją i muzyką wielkopostną, koncert zespołu „Zaułek Puchaczy”. To niektóre z artystycznych przedsięwzięć zrealizowane w miesiącu marcu.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close