Międzynarodowe Spotkania Seniorów Piła 2013

Dla instruktorów Klubu Seniora dzień 13.X. 2013r. nie był bynajmniej dniem pechowym.
Każdego roku organizatorzy Międzynarodowych Dni Seniora planują wizytę seniorów z zagranicy w naszym klubie.
Pani instruktor Grażyna Urbanowicz i p. instruktor Anna Budych, zadbały o godne przyjęcie gości. Zapoznały obecnych ze specyfiką działalności w klubie. Zaprezentowały poszczególne sekcje, zespoły i omówiły pokrótce metody ich funkcjonowania. Kolejnym punktem wizyty był występ małżeńskiej pary seniorów, państwa Grabowskich. Małżeństwo to od lat jest filarem wielu zespołów artystycznych działających w klubie. Z towarzyszeniem skrzypiec i gitary p. Grabowscy wykonali kilka swoich sztandarowych przebojów, wzbudzając podziw zebranych.
Wymieniano poglądy i spostrzeżenia, delektując się ciastem i kawą. Wymiana symbolicznych pamiątek stanowiła miły akcent spotkania.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close