Mikrofon dla wszystkich

„Mikrofon dla wszystkich” czyli seniorzy seniorom. Ta forma zyskała wielu sympatyków wśród bywalców naszego klubu.
Spotkanie w dniu 22.03. 2014r. cieszyło się dużym zainteresowaniem seniorów. Wszyscy ci, którzy mieli cokolwiek do zaprezentowania w dziedzinie sztuki (w szerokim tego słowa znaczeniu) stanęli na wysokości zadania.
Niektóre prezentacje artystyczne, pierwszy raz zostały zaprezentowane publiczności.
Wśród występujących, mogliśmy podziwiać dobrze znane nam twarze, jak i tych, którzy będąc nowymi członkami naszego klubu, zdecydowali się na zaprezentowanie nam swoich programów artystycznych.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close