Pilanki na Dzień Babci i Dziadka

W piątkowe popołudnie w naszym klubie okolicznościowy koncert dały nasze Pilanki. Przy akompaniamencie swojego prowadzącego instruktora Przemysława Wojnarowskiego nasz lubiany klubowy zespół wykonał wiele znanych i lubianych przez seniorów utworów. Nie obyło się oczywiście bez chóralnego, wspólnego śpiewu. Z całą pewnością piątkowy wieczór należy uznać za wyjątkowo udany.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close