Pilscy seniorzy w Unieściu

W miesiącu wrześniu aktywność naszych seniorów (i tak duża) zdecydowanie wzrosła.
Intensywne próby, w związku Wojewódzkim Przeglądem Seniorskiej Twórczości Artystycznej, zakończone sukcesem klubowej grupy teatralnej UBU, prowadzonej przez głównego instruktora Ryszarda Bektę.
Wyróżnienie (zdziesiątkowanego niestety) wokalnego zespołu męskiego „Ballada”. Drugie miejsce kabaretu „Skleroza”.
Wszystko to wymagało wzmożonej aktywności seniorów.
Nie mniejszy sukces odnieśli nasi seniorzy w Unieściu. Dzięki znakomicie zorganizowanej  (przez naszą znakomitą koleżankę instruktorkę Grażynę Urbanowicz) wycieczce, seniorzy z naszego klubu mieli możliwość zaprezentowania się w tej miejscowości. Na tle wielu innych zespołów, seniorzy pilscy wypadli znakomicie. Niezapomnianą kreację stworzył Władysław Kowalski, cytując fragmenty sztuki teatralnej.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close