Quiz fotograficzny – Jaka to ulica

Już po raz drugi w naszym klubie odbył się konkurs fotograficzny podczas którego seniorzy odgadywali jakie miejsca w naszym mieście przedstawiają fotografie sprzed półwiecza. Tym razem zwyciężyła p. Irena Osińska (18 punktów) i p. Eugeniusz Mikuszewski (23 punkty). Zwycięzcy otrzymali drobne upominki, gratulujemy!

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close