Salon fotograficzny dla babci i dziadka

Wczoraj, po południu w naszym klubie działał salon fotograficzny, w którym każdy senior mógł zrobić sobie, darmową małą sesje fotograficzną. W tych działaniach wsparli nas koledzy prowadzący w RCK sekcję fotograficzną, panowie Henryk Siwkowski i Tomasz Wieja. Dysponując profesjonalnym sprzętem można było wykonać naprawdę profesjonalne zdjęcia. Z kronikarskiego obowiązku należy zaznaczyć, że klientela naszego salonu chwaliła efekty naszej akcji.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close