Seniorzy aktywni 60+kultura

W poniedziałkowy słoneczny dzień 30.09.2013r, z placu położonego przy Regionalnym Centrum Kultury w Pile, wyruszył barwny pochód. Tworzyli go seniorzy, należący do różnych sekcji i grup artystycznych, działających w Pile okolicy. Na mini estradzie w centrum miasta, zaprezentowały się te dla których scena jest chlebem powszednim: Zespoły śpiewacze, soliści, recytatorzy, zespoły wokalno–instrumentalne itp.
Prezentacje otworzyły władze naszego miasta.
Członkowie Klubu Seniora zaprezentowali się w kilku kategoriach. Zespół wokalny męski „Ballada”, żeński „Pilanki”, solista Krzysztof Szulejko, oraz Łucja Szczelczyk, w dwóch świetnych monologach. Specyficznego kolorytu nadał występom taneczny zespół „Seniority” z CAOSiN MOPS z Piły.
Zachwyt obecnych wzbudzały prace plastyczne seniorów, zgromadzone tematycznie (w przygotowanych w tym celu) namiotach.
Aura, tego dnia sprzyjała wykonawcom. Kolejny raz przekonaliśmy się, że być seniorem nie oznacza wcale biernej egzystencji.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close