Seniorzy dzieciom – Dary jesieni

W czwartkowe przedpołudnie w ramach cyklicznych spotkań „Seniorzy dzieciom”, gościliśmy grupę uczniów kl. I c ze szkoły nr.2 im. Olimpijczyków w Pile. Pod kierunkiem instruktora plastyki p. Anny Budych, przy pomocy p. Grażyny Urbanowicz oraz grupy seniorów, dzieci wykonywały najróżniejsze figurki z kasztanów, rozwijając tym samym swoją wyobraźnię oraz sprawność manualną. Gościem specjalnym tego spotkania była p. Łucja Szczelczyk która zaprezentowała dzieciom wiersz o bałwanku. Spotkania „Seniorzy dzieciom” cieszyły się i cieszą wielką popularnością wśród młodego pokolenia naszego miasta.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close