Seniorzy uczą się języka angielskiego

Dzisiaj o godzinie 10:00 w naszym klubie rozpoczął się bezpłatny kurs języka angielskiego dla naszych seniorów. Kurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Nadnoteckich a sfinansowany ze środków unijnych. Wykładowcą jest p. Krzysztof Stasik z LEADER SCHOOL. W kursie uczestnicy 12 seniorów. Kurs jest prowadzony w ramach projektu „Podniesienie kompetencji językowych i komputerowych mieszkańców Północnej Wielkopolski”. Będzie trwał 120 godzin zakończonych egzaminem.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close