Serduszko dla mamy i taty

W czwartek 19 maja nasz klub odwiedziły dzieci z klasy IIIc z SP2. Podczas wspólnych zajęć dzieci z pomocą seniorów wykonały filcowe serduszka które będą prezentami dla rodziców. W zajęciach obok dzieci brały udział: wychowawczyni p. Aneta Gburczyk, instruktor klubowy p. Anna Budych oraz seniorki, panie Anna Przybysz, Anna Sonder, Wanda Piszczecka. Za miesiąc odbędą się kolejne zajęcia. Na zakończenie spotkania każde z dzieci sfotografowało się ze swoją pracą.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close