Spektakl „U Cioci Balbinki”

W środę 20 kwietnia 2016r. w naszym Klubie seniorzy obejrzeli spektakl teatralny pt. „U Cioci Balbinki”. Spektakl miał charakter lekki, biesiadny. Oprawiony wieloma piosenkami znanymi widzom, którzy byli zapraszani do śpiewu, tańca lub wciągani do gier i zabaw charakterystycznych dla różnych regionów Polski.
Główna bohaterka wspominała imieniny u cioci Balbinki, które bardzo miło spędziła wraz z całą rodzinką. Przypominała sobie różne wydarzenia z dzieciństwa, związane z wyjazdami a to do dziadków w góry, a to na Śląsk do wuja, wędrówki Cyganów kolorowymi wozami. Każde wspomnienie kojarzyło się z piosenką, którą potem śpiewała.
Przedstawienie to, tworzone wraz z widzami spotkało się z bardzo przychylnymi opiniami. Wykorzystano piosenki: GDYBYM MIAŁ GITARĘ, GŁĘBOKA STUDZIENKA, MY CYGANIE, CYGANECZKA ZOSIA, CZERWONA JARZĘBINA, GRANICA, POSZŁA KAROLINKA i inne.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close