Spotkanie z J. M. Roślickim

W sobotę 4 marca w naszym klubie odbyło się spotkanie z pisarzem, dziennikarzem Józefem, Maciejem Roślickim. Podczas spotkania nasz gość opowiadał o sobie, o swoich literackich i dziennikarskich dokonaniach. Dowiedzieliśmy się, że J. M. Roślicki wychowywał się na pobliskiej złotowszczyźnie, był dziennikarzem polonijnym itp. Promowała swoją ostatnia książkę pt. „Myśli zebrane”. Z całą pewnością 50 minut spotkania można uznać za dobrze spędzony czas.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close