Targi Poznańskie „Aktywni 50+”

Uiszczając symboliczną opłatę, mogli seniorzy w tym roku uczestniczyć w Targach Poznańskich, na których to, cały pawilon 15-y przygotowano pod kątem zaspakajania potrzeb starszego pokolenia, w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu.
Wyżej wymieniony pawilon podzielone na sale. W każdej z sal przygotowano oferty, uwzględniające wszelkie aspekty życia seniorskiej społeczności.
Wśród naszych klubowych seniorów, targowe propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Całodzienna eskapada zakończyła się o godz. 18.00, koncertem Zbigniewa Wodeckiego.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close