Tu mieszkam tu zmieniam

9 października 2019 r. w siedzibie RCK przy pl. Staszica na, sali kameralnej została podpisana umowa pomiędzy Fundacją Santander a naszym Klubem Seniora o przekazaniu grantu. W ramach V edycji konkursu „Tu mieszkam tu zmieniam” nasz klub otrzymał grant w wysokości 10 000 zł. Pieniądze te zostaną wykorzystane na polepszenie naszej oferty w zakresie spędzania przez seniorów wolnego czasu w naszym klubowym ogrodzie. Nasz nagrodzony projekt nazywa się „Zaułek Puchaczy – ogrodowy zakątek twórczy”. W ramach tego przedsięwzięcia w naszym ogrodzie powstanie zadaszona scena, zostaną zakupione leżaki i parasole. W bieżącej edycji do realizacji wybrano 68 ze złożonych 774 wniosków. Ze strony klubu umowę o przekazanie grantu podpisał zastępca dyrektora RCK Mirosław Nalepa, obecni byli dyrektor RCK Stanisław Dąbek i autorka wniosku Anna Budych, instruktorka naszego klubu.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close