WOŚP zagrał w naszym klubie!

W niedzielę 13 grudnia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała także w naszym klubie. Dyrygentami byli nasi instruktorzy Ania Budych i Ryszard Bekta. Zebrano 800 złotych sprzedając różne zgromadzone przedmioty przy pysznej zupie która została ugotowana przez naszą sekcję kulinarną SMAK pod wodza Ani Budych. Seniorzy jak zawsze nie zawiedli za co bardzo im dziękujemy!!

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close