Wybory Seniora Roku

W niedzielę 26 listopada w naszym klubie odbyły się coroczne wybory Seniora Roku. W tym roku do tego tytułu pretendowało dwóch kandydatów Gertruda Kowalska i Marian Kudła. Seniorzy zdecydowali, że w tym roku ten tytuł przypadnie p. Gertrudzie Kowalskiej. Z kronikarskiego obowiązku przypominamy, że w poprzednich wyborach wybrano parę seniorów, Krystynę Graj i Władysława Kowalskiego. Uroczysta dekoracja odbędzie się w niedzielę 3 grudnia podczas uroczystego zakończenia Dni Seniora AD 2017 w Sali Kameralnej RCK w Pile.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close