Wystawa „Piła foto-grafika”

W naszym klubie powstała niezwykle ciekawa wystawa pt. „Piła foto-grafika”. Tematem wystawy jest inne spojrzenie na nasze miasto. Oglądamy dobrze nam znane ulice, place ale widok ten jest uzupełniony zabawnymi, graficznymi dodatkami. Dodajmy, że wystawa ma swoją klasyczną, papierową formę oraz drugą, elektroniczną animowaną. Premiera naszej wystawy odbyła się w lutym w Regionalnym Centrum Kultury. Wystawę w wersji animowanej pokazano podczas uroczystej sesji Rady Miasta w sobotę 4 marca. W najbliższą sobotę 11 marca wystawa zostanie zaprezentowana w naszym klubie. Autorami wystawy są nasi seniorzy z sekcji „Plama” i „Migawka”. Twórcą grafik jest Józef Madajczak z sekcji plastyczne „Plama”, natomiast fotografie wykonali członkowie sekcji fotograficznej „Migawka” Władysław Kowalski i Marian Kudła.

 

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close