Zakończenie edycji klubowego kursu komputerowego

W czwartek 21 czerwca w sali kameralnej RCK „Fabryka Emocji” w Pile odbyła się uroczystość zakończenia kolejnej edycji kursu komputerowego który trwał w naszym klubie od września 2017 r. W uroczystości wziął udział dyr. Mirosław Nalepa i oczywiście prowadzący instruktor p. Jarosław Rutkowski. Uczestnicy otrzymali certyfikaty zakończenia kursu. Artystycznie uroczystość okrasiły „Pilanki” prowadzone przez Mirosława Zaleskiego. Uroczystość prowadziła p. Anna Budych.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close