Rozstrzygnięcie konkursu na stroik wielkanocny

Od wielu lat przed świętami Wielkiej Nocy tradycją naszego Klubu jest konkurs na najpiękniejszą pisankę, koszyk wielkanocny lub palmę. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w godzinach popołudniowych 30 marca br. Oceny seniorskich prac dokonała instruktorka-plastyczka p. Anna Budych. Prace zostały ocenione w różnych kategoriach. Nagrodę za pomysłowość otrzymała p. Regina Łochyńska, za wytrwałość p. Danuta Rutkowska, za kreatywność p. Genowefa Królewicz. Gratulujemy nagrodzonym pięknych prac którymi pielęgnują polską tradycję.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close