Seniorzy na ARS 2016

W dniu 31 maja 2016 członkowie naszego klubu wzięli udział w eliminacjach wielkopolskich 17 Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów ARS 2016 które odbyły się po raz drugi w Kleczewie. Ponieważ eliminacje odbywają się i dzisiaj, dlatego nie znamy wyników konkursu. W eliminacja wzięły udział: Srebrna Nuta, Ballada, Pilanki, Teatr Ubu, Kabaret Skleroza, Zaułek Puchaczy. O wynikach rywalizacji poinformujemy jak tylko dotrą do nas wyniki obrad jury eliminacji.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close