Wizyta w Gimnazjum nr 5

We wtorek 20 grudnia grupa 10 seniorów z naszego klubu wzięła udział w bożonarodzeniowym przedstawieniu przygotowanym przez uczniów gimnazjum nr 5. Organizatorem przedstawienia było Stowarzyszenie Spektrum Możliwości. Gimnazjaliści śpiewali kolędy, czytali wiersze, grali na różnych instrumentach. Wieczór upłynął w ciepłej, rodzinnej i świątecznej atmosferze przy smacznym poczęstunku. Seniorzy długo oklaskiwali artystów a byli to: Bogumiła Grzybowska, Zygmunt Bubacz, Alicja Winiecka, Konrad Hoppe, Joanna Sajchta, Jerzy Wesołowski, Zofia i Henryk Grochowscy, Janina Podjacka, Krystyna Gra oraz instruktor Grażyna Urbanowicz. Należy jeszcze dodać, że spotkanie to było częścią programu edukacyjnego „Jesteśmy razem” w ramach Rządowego programu na lata 2014 – 2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close