Wizyta w Szydłowie

W piątek 5 kwietnia nasze klubowe zespoły odwiedziły Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie. Nasi seniorzy zaprezentowali swoją twórczość. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpił sławny już w naszym regionie Kabaret Skleroza z programem pt. „Z życia wzięte”, teatr UBU z przedstawieniem pt. „Pani Twardowska” oraz męski zespół wokalny Ballada, który zaprezentował wiązankę światowych hitów. Zapewne pojawimy się tam niebawem ponieważ program spodobał się mieszkańcom Szydłowa.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close