Występ kabaretu Skleroza

W dniu 10 listopada w naszym klubie seniorów bawił kabaret Skleroza. Skecze i scenki które działy się u lekarza, w kościele, w urzędzie pracy ubawiły serdecznie zgromadzoną publiczność. Najlepszym dowodem na to, że nasi kabareciarze są w dobrej formie był ogromny niedosyt publiczności jaki pozostał po ponad godzinnym występie. Aby ten niedosyt trochę zmniejszyć po swoim występie kabareciarze oddali się wspólnemu śpiewowi wraz z publicznością. Oprawę muzyczną zapewnił instruktor Mirosław Zaleski, który prowadzi kabaret już od ponad czterech lat. Poniżej zamieszczamy fotorelację z tego udanego spotkania.

Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close